• DV 43 ECO Spray na Kuny,lisy, łasice, krety, nornice 300 ml 5901821957472
  • DV 43 ECO Spray na Kuny,lisy, łasice, krety, nornice 300 ml 5901821957472

Spray na Kuny, lisy, łasice, krety, nornice

3 dni

VACO

19.50 PLN
Spray na kuny, lisy, łasice, krety, nornice 300 ml Produkt posiada szerokie spektrum działania, jego receptura zawiera tylko naturalne ekstrakty roślinne i zniechęca zwierzęta do przebywania w miejscu zastosowania, takich jak strychy, pomieszczenia gospodarcze, ogrody, cmentarze, parki, obiekty sportowe, rośliny, pojazdy.

Produkt posiada szerokie spektrum działania, jego receptura zawiera tylko naturalne ekstrakty roślinne i zniechęca zwierzęta do przebywania w miejscu zastosowania, takich jak strychy, pomieszczenia gospodarcze, ogrody, cmentarze, parki, obiekty sportowe, rośliny, pojazdy.

Chroni rośliny przed podgryzaniem, chroni ogród przed szkodnikami, chroni kable samochodowe przed przegryzaniem.

Aerozol do stosowania w pomieszczeniach i na terenach otwartych.

Ulega biodegradacji, jest całkowicie biodegradowalny.

Zwalcza: kuny, lisy, krety, nornice, wrony, ptaki drapieżne, zające, króliki, karczowniki i inne.

Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć i opryskiwać miejsca, które chcemy zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem zwierząt. Chronioną powierzchnię całkowicie opryskać preparatem. W przypadku gryzienia kabli elektrycznych zaleca się spryskanie kawałka ściereczki (szmatki) i położenie (obwiązanie) jej na kablach. Stosowanie na krety i nornice w przypadku kiedy ogród został zaatakowany przez szkodniki. Nasączyć kawałki gąbki (tampony), otworzyć pojedyncze kopce w ziemi i umieścić w nich nasączone gąbki, uszczelnić go tak, aby zapach rozchodził się wewnątrz podziemnych korytarzy. Działa natychmiast po zastosowaniu.

Czas działania: środek o długim czasie działania: przy bezdeszczowej pogodzie do 12 tygodni, przy deszczowej pogodzie do 8 tygodni. Skuteczny nawet przy oszczędnym stosowaniu, zabezpiecza do 4m2 powierzchni.

Pojemność: 300 m

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_headline

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_baseline

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_button_label

Nie dziękuję

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie