• Saletrosan26
  • Saletrosan26

Nawóz SALETROSAN 26 MAKRO

3 dni

Grupa Azoty

Zadzwoń i zamów
664 403 584

WORKI 50KG NA PALECIE

Nawóz SALETROSAN 26 MAKRO to wysokiej jakości saletrosiarczan amonu przeznaczony do stosowania w uprawach rolniczych. Nawóz jest w postaci brązowych lub beżowych granulek

Składniki pokarmowe:

26% (m/m) azotu (N) całkowitego w formie:

19% azotu ( N) amonowego,

7% azotu ( N) azotanowego,

13% (m/m) siarki (S) w formie siarczanowej,


Informacje do pobrania: 
KARTA CHARAKTERYSTYKI

Nawóz SALETROSAN 26 MAKRO to nawóz granulowany (2-6mm) zabezpieczony środkiem antyzbrylającym. Saletrosan 26 to mieszanina azotanu amonu i siarczanu amonu z dodatkiem mączki dolomitowej, bogatej w wapń i magnez.

Przeznaczenie i stosowanie:

Nawóz ten zaleca się stosować wiosną, pogłównie na rośliny ozime, szczególnie na rzepak ozimy i zboża ozime. Polecany także do stosowania wczesną wiosną pod wszystkie inne rośliny uprawne: zboża jare, kukurydzę, rośliny przemysłowe i okopowe oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Saletrosan 26  jest niezastąpiony w nawożeniu roślin krzyżowych (rzepak, rzepik, gorczyca, kapusty, kalafior, kalarepa), strączkowych, ziemniaka, cebuli, pora, czosnku i chrzanu. Bardzo efektywny na glebach organicznych, szczególnie na użytkach zielonych. Stosując Saletrosan 26 przedsiewnie najlepiej płytko wymieszać go z glebą, a pogłównie najlepiej stosować przed spodziewanym deszczem. Uprawy wieloletnie nawozić wiosną. Ze względu na higroskopijność Saletrosan 26 można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z Polidapem, Polifoskami, Polimagiem S oraz z solą potasową, pod warunkiem że nawozy są suche.


OSTRZEŻENIA BEZPIECZEŃSTWA

H319- działa drażniąco na oczy,
Zwroty wskazujące środki ostrożności:
(P264) - Dokładnie umyć ręce po użyciu
(P280) - Stosować rękawice ochronne, ochronę oczu,
(P305 + P351 + P338)- w przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć.
(P337 + P313)- W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
(P301 + P312) - w przypadku połknięcia: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.


store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_headline

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_baseline

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_button_label

Nie dziękuję

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie