• nawóz-na-kretyZW
  • nawóz-na-krety2ZW
  • nawóz-na-kretyZW
  • nawóz-na-krety2ZW

Nawóz na krety

3 dni

VACO

24.00 PLN
Regenerujący nawóz do trawy NPK zawierający wapno i magnez oraz zeolit nasączony nieprzyjemnymi dla kretów zapachem. Ogranicza populację kretów i powstawanie kretowisk.

Preparat ogranicza populację kretów w uprawach rolniczych, ogrodach działkowych i przydomowych. Zawiera wszystkie podstawowe pierwiastki (azot, fosfor, potas i inne).

Wapń z magnezem stanowią składniki odżywcze, które polepszają wykorzystanie azotu w glebie i regulują jej odczyn, eliminując zakwaszenie.

Magnez z żelazem wpływają na syte zabarwienie trawnika.

Zeolitowy składnik nawozu zawiera nieprzyjemne dla kretów substancje aromatyczne, co powoduje ucieczkę zwierząt występujących na nawożonej powierzchni.

Przy regularnym i całorocznym stosowaniu granulatu do trawników, krety przestaną tworzyć nowe kretowiska. Nawóz do trawników można stosować do wszystkich rodzajów trawników. Nawóz zawiera mikroskładniki.

Opakowanie 1kg na ok 150 m2 trawnika.

Sposób użycia:

Stosować od marca do września w odstępach 2-3 tygodniowych w dawkach 50 g nawozu na 2 m2 trawnika. Nawóz rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po jego skoszeniu. Nie stosować w czasie dużego nasłonecznienia i silnego wiatru.

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_headline

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_baseline

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_button_label

Nie dziękuję

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie