• 2874-opakowanie-karton-1
  • 2874-opakowanie-karton-1

Elatus Plus Plexeo

3 dni

SYNGENTA

Zadzwoń i zamów
664 403 584

Elatus Plus Plexeo 60 EC

Elatus Plus to fungicyd w postaci koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC) o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego przed chorobami grzybowymi.


Elatus Plus - Zawartość substancji czynnej:

Solatenol - benzowindyflupyr (związek z grupy karboksyamidów) – 100 g/l (10,2 %)

____

Plexeo 60 EC to fungicyd w formie rozpuszczalnego koncentratu (EC) do sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego.


Substancja czynna: 60 g/l (6,70%) metkonazol (związek z grupy triazoli)

Elatus Plus Plexeo 60 EC

Najnowsze na rynku rozwiązanie w ochronie fungicydowej zbóż. W ochronie upraw zbożowych niezwykle ważną rolę odgrywa ochrona liści flagowych. To właśnie one są odpowiedzialne za budowanie plonu, a co ważne zdrowy liść flagowy może wygenerować nawet 50% plonu. Najnowsze rozwiązanie Elatus Plus Plexeo zostało stworzone z myślą o ochronie liści flagowych i budowaniu plonu. Pakiet stanowi połączenie substancji SOLATENOL z produktu Elatus Plus z doskonale znaną i cenioną przez rolników substancją Metkonazol. SOLATENOL charakteryzuje się niezwykle wysoką skutecznością przeciwko najważniejszym chorobom grzybowym w zbożach, jest niewiarygodnie efektywny w walce z septoriozą i rdzami. Metkonazol zawarty w produkcie Plexeo 60 EC jest jedną z najskuteczniejszych substancji aktywnych przeciw fuzariozie. Zgodnie z etykietą pakiet obejmuje: septoriozę paskowaną liści pszenicy, rdzę żółtą, septoriozę plew, rdzę brunatną pszenicy, fuzariozę kłosów. Okno stosowania pakietu jest bardzo szerokie: od początku fazy strzelania w źdźbło do końca fazy kłoszenia pszenicy, jednak optymalne okno stosowania pakietu przypada na fazę BBCH 37-39. 

  Pakiet Elatus Plus Plexeo to doskonałe rozwiązanie fungicydowe, które dzięki niezwykle długiemu działaniu SOLATENOL zapewnia wzrost plonu. 


store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_headline

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_baseline

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_button_label

Nie dziękuję

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie