• 2458-opakowanie-1l-blanco-17
  • 2456-opakowanie-5l-blanco-15
  • 2458-opakowanie-1l-blanco-17
  • 2456-opakowanie-5l-blanco-15

Carial Star 500Sc

3 dni

SYNGENTA

355.00 PLN

FUNGICYD CARIAL STAR 500 SC w postaci koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu wgłębnym, powierzchniowym i układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego, a także interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed alternariozą i zarazą ziemniaka.


Zawartość substancji czynnych:

mandipropamid (związek z grupy amidów) – 250 g/l (21,9 %) difenokonazol (związek z grupy triazoli) – 250 g/l (21,9 %)

Środek grzybobójczy CARIAL STAR 500 SC to koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Działa wgłębnie, powierzchniowo i systemicznie. Służy do stosowania głównie zapobiegawczo, a także interwencyjnie w ochronie ziemniaka przed alternariozą ziemniaka (powodowaną przez grzyby z rodzaju Alternaria alternata i Alternaria solani) oraz przed zarazą ziemniaka powodowaną przez Phytoria infestans.

Podwójne uderzenie - zwalcza jednocześnie alternariozę i zarazę ziemniaka. Idealne połączenie - to pierwszy produkt na rynku o tak wysokiej skuteczności działania na dwie najważniejsze choroby ziemniaka. Wyjątkowa skuteczność - dzięki zawartości substancji czynnej difenokonazol zwalcza oba patotypy alternarii (Alternaria alternata oraz Alternaria solani). Pewność działania - najwyższa skuteczność w zwalczaniu zarazy ziemniaka i aleternariozy potwierdzona badaniami Grupy Euroblight 2014. Odporność na zmywanie przez deszcz - już nawet po 15 minutach od wykonania zabiegu produkt zachowuje swoją skuteczność. Łatwość w użyciu - produkt nie wymaga mieszania, ma niską dawkę (0,6 l/ha) oraz krótki okres karencji (3 dni).

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_headline

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_baseline

store_theme_translations.app_reviews_widget_placeholder_button_label

Nie dziękuję

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie